Атласна спідниця: кому підходить і з чим носити
Стильна атласна спідниця вже кілька років з'являється на модних подіумах. Завдяки різноманіттю фасонів та кольорів кожна модниця підбере найбільш підходящий для себе варіант. Якщо ви думаєте, що виріб додає об'єму, підкреслює недоліки фігури, то це твердження абсолютно хибне. Модель підкреслює витонченість форм, виділяє всі вигідні сторони силуету, а зайві сантиметри, навпаки, приховує.

Атлас характеризується блиском, гладкістю, щільністю. Матеріал має стійкість до негативного впливу навколишнього середовища, не викликає алергічної реакції, дозволяє шкірі дихати. Атласна спідниця добре поглинає вологу, швидко сохне, не електризується, відрізняється підвищеною м'якістю.
Вибір моделі
Цей повітряний ніжний виріб користується особливою популярністю і не має обмежень за віковою категорією. Він актуальний як для офісу, так і для прогулянок, романтичних побачень. Худорлявим дівчатам варто звернути увагу на середню та коротку довжину: створюється додатковий об'єм. Завдяки кольору можна надати образу бажаного настрою.

Фасон карандаш вважається універсальним, оптимальний навіть для пишок, якщо правильно підібрати відтінок і приталену форму. Атласна спідниця чорного кольору до колін стане відмінним рішенням.
Модні ансамблі
Стійлісти рекомендують виріб не тільки для буднів, а й для урочистих подій. Пропонуємо вашій увазі актуальні ансамблі цього року:
- Повсякденні – обирайте лаконічні відтінки та стандартні фасони: сонце або півкльош чудово комбінуються з зеленими топами, різнокольоровими або однотонними сорочками. Доповненням стане невеликий клатч, босоніжки на стійкому каблуці. Обирайте довжину до колін або трохи вище.
- Святкові – фіолетова, червона або бордова атласна спідниця оптимально виглядає з чорною блузкою або футболкою.
- Сексуальні – довжина міні червоного кольору розкішно гармоніює з квітковим, темним або світлим верхом, босоніжками на тонких ремінцях і сергами з камінцями.
Догляд дуже простий: зберігайте річ подалі від джерел тепла та прямих сонячних променів. Прати можна вручну або в делікатному режимі, використовувати м'які чистячі засоби без агресивних компонентів. Прасувати потрібно на мінімальному або середньому температурному режимі тільки з виворітного боку, не тримайте утюг довго на одному місці.