Клітчасті жіночі штани купити в Україні у виробника
x

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Залиште номер вашого телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Передзвоніть зараз (з 9-00 до 21-00)

Обов'язково перевірте правильність введеного Вами номера телефону!

Шановні жителі інших країн! Будь ласка, для зворотного зв'язку залишайте номера телефонів, підключення до Viber, а також свій e-mail адресу для зв'язку.

пошук

кошик

Клетчатые штаны

Штани в клітку AM-4320A450
Штани в клітку AM-4320A450

Штани в клітку AM-4320A450

Штани в кліткуРозміри 1 (42-48), 2 (48-54)Тканина: турецька фланель (100% бавовна)Лампас двонитка..

Розд.

760 грн

Опт 690 грн

Перейти на сторінку:

Епатажні клітчасті штани в міських аутфітах

Не кожна красуня наважиться купити клітчасті штани, бо підступність цього принту загальновідома. Якщо неправильно підібрати пару, можна не тільки зіпсувати все враження, а й додати зайвих кілограмів. У продажу представлено кілька красивих варіантів дна будь-який випадок:

клітчасті штани жіночі

  • У класичних прямий крій, де на додаток беруть сорочку і піджак, якщо збираються вирушити в офіс. Топ чи атласна, шовкова блуза підійде для вечора – клубу, дискотеки, зустрічі з друзями.
  • Лампаси властиві спортивній лук, але з'явилися тут, представши з різною кількістю і шириною ліній. Тут потрібен однотонний верх, лаконічна сумка та туфлі-човники.
  • Укорочені мають довжину 7/8. Вони надзвичайно популярні останнім часом, і якщо вони все ще не у вас у гардеробі, то настав час придбати їх. У тандем беріть короткий светр, балетки та сліпер.
  • Широкі представлені піжамним стилем, який використовується у діловому, вуличному та вечірньому ансамблі. Верх має бути схожим за фактурою, але в спокійній колористиці. Чим ширший низ, тим більший топ вибирають, в ідеалі – водолазка.
  • Звужені вписуються в повсякденний та офісний аутфіти. Приховуючи об'ємні стегна, купуйте варіації зі складками на талії або кишенями з боків.
  • Кюлоти – спочатку укорочені картаті штани, які минулого року активно демонструвалися у літніх колекціях. Цього року вони перебралися восени. У пару беремо кофти та светри реглан, що підкреслюють гармонійність силуету.
  • Якщо ви віддаєте перевагу взуття на шпильці, то сміливо надягайте вироби завдовжки: для святкових заходів щось краще придумати складно.
клітчасті штани

У повсякденних аут-фітах взуття на підборах бере участь рідко. Найчастіше беруть балетки чи чоботи на плоскому ходу. Брутальності додасть косуха або жакет зі шкіри. Діловий дрес-код вимагає більшої відповідальності у плані підбору відтінків, тому безпрограшно зіграє чорна блузка, водолазка або сорочка. Універсальне рішення для будь-якої ситуації – жіночі клітчасті штани та нюдові човники. Якщо використовуєте відкрите взуття, одягайтеся в короткі моделі, щоб продемонструвати тонку кісточку.

Дотримуйтесь принципу лаконічності, не використовуйте більше 2-х кольорів в одному образі. Подібний принт дуже претенціозен, і не терпить інших малюнків в ансамблі. Особливо це стосується колористичних та контрастних тонів.

Коли конкретно було винайдено штани достовірно не відомо. Північні племена одягали щось хутряні комбінезони, що нагадує, але контактування їх із зовнішнім світом прирівнювався до нуля. У месопотамців можна було зустріти спідниці, що зшиваються посередині. Стародавні чоловіки воліли пов'язки на стегнах, такий виріб був абсолютно не потрібні, вважалося не функціональним видом одягу. Набагато простіше пов'язати клаптик тканини, ніж застебнути гудзики.

Жінки винайшли для себе штанці з гігієнічною метою. У гаремах Сході вони носили шовкові шаровари. Навіть Шахерезада розповідали казки цареві у цьому вбранні. Чоловіки ж воліли носити сукні чи спідниці.

Причини появи

З огляду на те, що за комфорт доводиться платити, їм знадобилося вирішувати проблему. Через відмову така чудова річ, як їзда верхи, не була розвинена. Чоловіки розсікали в колісницях, запряжених кіньми. Воїн зобов'язаний ходити пішки або пересуватися колісницею (зіб'є все на своєму шляху, лучник вразить чимало ворогів, поки візник керує транспортом). Битися чоловік повинен у короткій спідничці, обшитій пластинами з металу (згадуємо Ахілеса з кінофільму «Троя»).

штани картаті

У IV столітті н.е. були винайдені стремена. Тепер людина могла стріляти стрілами з лука, стрибаючи на коні. Вершник більше не був мішенню. Кінь став важливим елементом армії. Чоловіча стать визнала, що штани для їзди є ідеальним рішенням.

Спочатку така деталь гардеробу була облягаючою, одягалася мокрою, оскільки мала щільно сидіти. Зверху одягався укорочений плащ чи сукня. Виходив цілком скромний образ. Проте, середньовічні модники вирішили виділитися та урізноманітнити новинки. Вони завели звичку носити різнокольорові новинки, які вважаються хибними.

Більшість древніх цивілізацій не мали поняття про цей вид одягу. У Стародавньому Римі взагалі була заборона на такі речі. За їхнє носіння передбачалося певне покарання. Поступово було зроблено виняток, але лише для воїнів. Для інших жителів Риму заборона залишалася.

На початку ХХ століття почали з'являтися жіночі варіанти: клітчасті штани, широкі, звужені, облягаючи та ін. Вони відрізнялися естетичністю, комфортною шкарпеткою, практичністю. Носилися зі шкіряними жакетами та куртками, твідовими піджаками, ботильйонами, кросівками, снікерсами та ін.

>

Жіноча історія

Поява штанців у дамській шафі має певні нюанси. Спочатку їх одягали наложниці. У європейське життя вони увійшли на початку ХХ століття під час активної боротьби за рівноправність. Це пов'язано з тим, що дівчата користувалися велосипедами, а спідниці були абсолютно не придатні для такої їзди. Проте, дівчина викликала засуджувані погляди, її могли не пустити до ресторану та навіть до розважального закладу.

У 1930 році Марлен Дітріх ввела в тренди брючний костюм, що нагадує чоловічий смокінг. Новинку мало хто перейняв, хоча армія шанувальників була не маленькою.

У період Другої світової панночки, що працюють у тилу та виконують важку роботу, відчули перевагу цього одягу. Їм дозволялося купити клітчасті штани, широкі, клеш та ін. У 1944 продаж збільшився в кілька разів. Популяризація забезпечена завдяки Ів Сен Лорану та Коко Шанель.

Модна клітина

Спочатку такий принт називався тартан (грубий матеріал). Він був присутній у шотландському кілті. Він був виконаний у певній кольоровій гамі. Враховуючи, що ткачі не мали спеціальних технічних вмінь, вони задовольнялися природними барвниками.

Пізніше клітка з'явилася у французів. Вироби були виконані у чорно-білому забарвленні. Далі було розроблено тканину, малюнок якої складався з дрібних білих квадратиків, що поєднуються з червоними або синіми.

клітчасті штани

У свою чергу Англія випустила сітчастий варіант, що утворює перетин тонких ліній на тлі з дрібних квадратів. Він відрізнявся різноманітністю кольорів і досі на піку популярності.

У наші дні клітчасті штани є практично у всіх сучасних колекціях. З їхньою допомогою можна створювати різні образи. Моделі комбінується зі шкіряними та джинсовими сорочками, піджаками, жакетами, куртками, пальто. Не забувайте про монохромність – речі в ідентичному кольорі або з однаковим принтом.

Догляд

Щоб наряд прослужив максимально довгий проміжок часу, буде потрібний спеціальний догляд. Наприклад, лляні тканини можна прати при температурі не вище 60 градусів, шерсть – 30, поліестер – 40, віскоза – 30. Гладити потрібно у вологому вигляді, не пересушувати. Зберігати краще на плічках, що мають спеціальні прищіпки. Залишайте невелику відстань між вішалками.

Рішення купити клітчасті штани або іншу модель стане правильним. Вони підкреслюють переваги фігури, маскують її недоліки, відмінно поєднуються з іншими елементами гардеробу.