Чоловічі безшовні гамаші на хутрі ROM-2123A290
Чоловічі безшовні гамаші на хутрі Розмір: унівірсальний 48-54Тканина: бамбук 80%, ба..
520 грн
Опт 490 грнЗалиште номер вашого телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Обов'язково перевірте правильність введеного Вами номера телефону!
Шановні жителі інших країн! Будь ласка, для зворотного зв'язку залишайте номера телефонів, підключення до Viber, а також свій e-mail адресу для зв'язку.
Чоловічі безшовні гамаші на хутрі Розмір: унівірсальний 48-54Тканина: бамбук 80%, ба..
520 грн
Опт 490 грнЗагляньте в шафу будь-якого чоловіка, і ви обов’язково знайдете чоловічі джинси, а то й не одні. Тривалий час вони асоціювалися з Диким Заходом і Америкою загалом, хоча їхня історія набагато глибша і бере свій початок в Італії. Вважається, що першими подібну тканину на основі бавовни створили в Генуї, але Леві Страусс ввів їх у моду США, чим прославив виріб на весь світ. Синій комбінезон був уперше представлений публіці у 1873 році, а на простори радянського простору ця річ потрапила тільки в 1957 завдяки Всесвітньому фестивалю молоді та студентів.
Попри те, що виробники дають виробам власні назви, варіацій не так багато. Ми зібрали найпопулярніші.
«Нащадками» перших моделей стали класичні, вони ж – прямі. Їх у продажу представлено найбільше. Завдяки вільному крою вони підходять будь-якій статурі, оскільки не привертають увагу до конкретної частини тіла. Посадка – середня, на кілька сантиметрів вище стегон.
Обтискаючі джинси відомі як «скінні». Серед трендів останніх місяців – завищена посадка та звуження донизу. Вони мають максимальну довжину, щоб можна було зробити модні підвороти. Завдяки особливостям крою, візуально витягують зріст. Добре підходять струнким, якщо йдуть без надто сильного обтискання. Можна з упевненістю сказати, що ця модель – частина рок- та поп-культури.
Якщо хочеться згадати бурхливі 90-ті (а говорячи про Америку – то й 80-ті), то варто купити чоловічі джинси кльош. Стандартний спосіб розширення – від коліна. Є також у продажу екземпляри із сильним розширенням практично від стегон, але вони специфічні й більше підходять для створення вінтажних образів для вечірок, ніж для щоденного носіння.
Схожі за принципом побудови викрійки, вільні чимось нагадують кльош, але мають розширення по всій довжині. Мішкуваті трохи ширші, і пік їхньої популярності залишився в минулому. У 90-х діаметр класичного варіанта цієї викрійки становив 127 см.
Особливий екземпляр, що підтверджує циклічність моди. Вони з’являлися й зникали з подіумів кожні кілька десятиліть. Ще в середині минулого століття їх називали «теслярськими» за професією, для якої вони призначалися: з одного боку робилася петля для молотка, а ззаду – великі рівні кишені. Зараз вони видозмінилися, представ у фасоні з кишенями збоку та спереду над колінами. Останні зміни з’явилися завдяки «спадковості» військової форми. Не дивно, що ці прямі штани частіше за інші фарбують у всі відтінки оливкового, хакі та інші захисні тони, включаючи принти, що імітують мілітарі-розфарбування.
Якісний матеріал не буває занадто гладким: у цьому його особливість, створювана переплетенням ниток. Також виріб повинен мати певну вагу: надто легкі свідчать про використання нетрадиційного деніму.
Лояльність моди останніх років добре відома, тому можна купити чоловічі джинси зі стразами, нашивками, декоративними швами, потертостями та рваними деталями – це присутнє, хоча й не в класичних варіантах.
На відміну від жіночих моделей, у яких кишені можуть бути декоративними й неглибокими, у речах для чоловіків цей елемент має бути функціональним: чоловіки не люблять носити із собою сумки, віддаючи перевагу розміщенню всього в штанах. Тому мінімально необхідна кількість відділень – 5.
Чоловіки дотримуються принципу підбору темних відтінків для осені-зими й світлих, навіть яскравих – для весни та літа. У нас в асортименті можна знайти джинси для чоловіків із теплою підкладкою та полегшені, призначені для носіння в теплий період року. До них легко підбираються толстовки з капюшоном, на блискавці, блейзери, светри, сорочки й кофти. Стилістика залишається на розсуд покупця: цей предмет гардероба можна вписати навіть в офісний дрес-код, якщо обрати темну гаму та відсутність будь-якого декору.