Штани в клітку AM-4320A450
Штани в кліткуРозміри 1 (42-48), 2 (48-54)Тканина: турецька фланель (100% бавовна)Лампас двонитка..
760 грн
Опт 690 грнЗалиште номер вашого телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Обов'язково перевірте правильність введеного Вами номера телефону!
Шановні жителі інших країн! Будь ласка, для зворотного зв'язку залишайте номера телефонів, підключення до Viber, а також свій e-mail адресу для зв'язку.
Штани в кліткуРозміри 1 (42-48), 2 (48-54)Тканина: турецька фланель (100% бавовна)Лампас двонитка..
760 грн
Опт 690 грнМаленькі квадратики завжди користувалися увагою модниць, оскільки будь-яку модель здатні перетворити на трендовий хіт, який точно нікого не залишить байдужим. Штани в клітинку мають безліч фасонів, підходять під різні типи фігури, головне правильно обрати малюнок. В буденному житті не кожна красуня вирішиться додати їх до свого гардероба, адже вони можуть стати підступними – підкреслити недоліки силуету.
Ми розповімо про головні поєднання даного виробу з іншими видами одежі та як виключити помилки. Завдяки цьому гарантовано бездоганний та стильний вигляд.
Такі новинки постійно привертають до себе погляди навколишніх, тому слід максимально уважно відноситися до їх комбінування з іншою одежею, враховувати вік та статуру. Наприклад:
Яскравий принт додає об’єму, тому дівчатам, що мають грушоподібний силует варто від нього відмовитися. Апетитним жінкам краще купувати вироби класичного стиля у стриманій кольоровій гамі. Жіночі штани в клітинку допомагають збалансувати пропорції панночкам з широкими плечима. Худорляві можуть носити будь-які кольорові варіації. При виборі також треба звернути увагу на наступні критерії:
Необхідно дотримуватися «золотої середини». У цьому випадку ви точно отримаєте бажаний ефект. Перед тим як купити штани в клітинку рекомендуємо звернутися до наших консультантів, які допоможуть обрати найбільш відповідний варіант.
Завдяки одним брюкам можливо створювати різноманітні луки: офісні, повсякденні, романтичні. Наприклад, якщо змінити топ на сорочку, кросівки на туфлі, ви отримаєте діловий образ, якій підійде для роботи. Інша справа теплі речі, адже у цьому випадку треба бути більш обережним:
Пам’ятайте, що головне правило зостається незмінним – вузький низ треба доповнювати широким верхом: футболки оверсайз, олімпійки, кофти, джемпера тощо. Хочете підкреслити талію, тоді рекомендуємо приталений піджак приглушеного відтінку, але він підходить тільки для високих та струнких дівчат. Бажано повністю виключити пуховики – вони абсолютно не підходять.
Купити штани в клітинку стане ідеальним рішенням для сміливих модниць, які полюбляють експериментувати. Дотримуйтесь усіх вищеперерахованих правил й ваш лук стане приголомшливий та розкішним, ви завжди будете у центрі увазі, захоплені чоловічі погляди гарантовані.
В гардеробі сучасних жінок представлені різноманітні новинки, у тому числі штани в клітинку. Їх можна надягати на роботу, романтичне побачення, дружні зустрічі, вечірки тощо. Дане вбрання пройшло довгий шлях, перш ніж досягло такої високої популярності. Доповнюйте джинсовими куртками, косухами, різноманітними пальтами та дублянками.
Вчені вважають – тренд прийшов до нас з таємничого та привабливого Сходу. Історики впевнені – тутешні красуні носили різноколірні вироби, пошиті із шовку. Шахерезада теж була прихильницею такої моди, розповідала в брюках цареві різноманітні казки.
Якщо ж згадувати Європу, то там до даного виробу ставилися не дуже доброзичливо. Дівчину, яка порушувала правила, спалювали на вогнищі. Маскарадні костюми вважалися винятком, але панталони надягалися виключно під спідницю.
У ХІХ столітті європейські жінки все ж таки змогли внести різноманітність в гардероб. Шоб носити штани в клітинку, звужені, широкі, прямі та інші змагалися феміністки. Наприклад, міс Джекинс вирішила обрізати спідницю та надіти під низ шаровари, які були на видноті. Пізніше Амалія Блумер також почала надягати спідницю сонце кльош міні. Вона очолювала феміністський журнал, де писалися статті про рівні права чоловіків та жінок. Деякі британки теж почали віддавати перевагу даному стилю одежі. Але, як завжди, також знайшлися противники.
Коли у 70-х роках винайшли велосипед, представниці прекрасної половини людства уявлення не мали, що надіти для катання. Через пару років проблема була вирішена: дівчатам був запропонований велосипедний костюм.
У 1909 році уряд Франції дозволив дівчатам носити брюки. Тепер вони сміливо ходили в них по вулицях, привертали увагу чоловіків. Адже деякі моделі були досить спокусливим.
Багато закладів забороняли панянкам заходити до себе в джинсах, відмовлялися їх обслуговувати. З’явитися в них в навчальному закладі теж було не комільфо. Траплялося безліч неприємних ситуацій. Одна дівчина навіть зняла їх привселюдно через те, що її не хотіли пропускати в розважальний заклад.
Погодьтеся, штани в клітинку жіночі та інші моделі пройшли тяжкий та довгий шлях. В наш час багато панянок віддають їм перевагу. Соціологи впевнені, що даний вид одежі дуже подобається представникам чоловічої статі, особливо у поєднання з підборами та укороченими куртками.
Картатий принт вважався класикою. Він з’явився багато століть тому. Перші спогади були приблизно у ІІІ ст.н.е. У той час матеріал називався тартан, тобто груба тканина. Шотландський кілт був прикрашений даним принтом, виконаний у певній колірній палітрі та вважався символом, який показував статус свого власника. Французи створили свій варіант, який мав чіткі лінії та був виконаний у чорно-білій гамі. Але на цьому вони не стали зупинятися та випустили тканину, прикрашену дрібними квадратиками. Вона поєднувала білий з червоним або синім. Англія розробила сітчастий варіант, який мав згруповані тонкі лінії, які перетиналися між собою, на заповненому квадратиками полі.
На початку минулого століття картатість була надзвичайно популярна у робочого класу. Тільки в 70-х роках предстала на подіумі, зайняла топові позиції. Такі штани в клітинку жіночі мали досить вишуканий вигляд та викликали захопливі погляди навколишніх.
Сучасні дизайнери постійно використовують картатий принт для стильних ансамблів. Він актуальний у весняних та осінніх колекціях, відрізняється різноманітним малюнком. Доповнюйте трендовими аксесуарами, стильними черевиками, модними куртками. Даний вибір відмінно комбінується із однотонними офісними сорочками, шкіряним жакетом та ботільйонами.
Щоб виріб прослужив як умога довше, необхідно дотримуватися деяких нововведень стосовно догляду за ним:
Завдяки дотриманню правил річ навіть після довгої та активної експлуатації не втратить первісний колір та форму. Вона виконуватиме свої функції, прослужить не один сезон. Обирайте комфортні речі, які не будуть сковувати рухів, пошиті із натуральних матеріалів (не викликатимуть алергійної реакції). Таким чином, ви матимете привабливий вигляд, нікого не залишите байдужим, викликатиме захопливі погляди.