Трендові штани жіночі в оригінальних фасонах
Загляньте в гардероб будь-якої дами, і ви обов'язково виявите там жіночі штани в різних втіленнях. Цей одяг має багато різних втілень, і стилісти щорічно пропонують нові прочитання вже звичних форматів, привертаючи увагу незвичайним кроєм, нестандартним забарвленням або декором.
Якими бувають і чим відрізняються?
Спочатку потрапили до нас із мисливського та армійського одягу. Ті ж легінси, палаццо, клеш – майже випадкові метаморфози чоловічих екземплярів, які несподівано набули форми моди в дамській шафі.
Повні дівчата оцінять вільний крій, який допомагає скоригувати пропорції. Струнким імпонує актуальна нині висока посадка, укорочений низ, підвороти та звужені.
Загалом спектр пропозицій досить широкий і відрізняється багатьма елементами:
- Афгані характеризуються наявністю додаткової тканини між ніг. Є своєрідними шаровари з приспущеною лінією середнього шва. Дають ідеальне облягання стегон. Серед квітів – чорні, рожеві та блакитні.
- Банани прийшли до модниць у 40-х роках минулого століття. Є складки біля пояса, що робить ці жіночі штани чудовим вибором для власниць фігури трикутник. Звужуються до кісточки, поєднуються з піджаками, комбінуються з блузками навипуск або заправленими.
- Галіфі у новомодному прочитанні мають високу талію, косі кишені. Трендова колористика налічує лаймовий, червоний, синій, білий. Використовують у парі з кроп-топами, футболками та майками в смужку, якщо оборка монохромна. Взуття бажано брати бежеве або кремове.
- Стиляги вихваляли дудочки в 50-х, а зараз купити жіночі штани цього фасону вважається верхом ідеального смаку. Довжина по щиколотку та занижена талія гарантують зовні легкий аутфіт. Завершальним штрихом стануть криперси, лофери чи флетформси.
- Згадати культуру хіпі та не позначити їхню любов до клешу – неможливо. Клеш може йти від стегна чи колін, що дозволить легко скоригувати пропорції фігури. Рекомендуємо брати під них взуття на платформі або підборах, щоб візуально ще більше витягнути силует.
- Капрі – привіт літу та комфорту. Хоч на роботу в них не поїдеш, але на пляж, у клуб на вечірку – чому б і ні. Шиють із бавовни, джинсу, атласу, прикрашають стразами, металізованими нитками, ажурними вставками.
- Велику практичність мають карго з масою кишень, пришитих іноді, здається, без системи та логіки. Але це зручно, а головне – стильно. Тут декор зовсім іншого штибу: шипи, кнопки, гудзики, пряжки. Все віддано на відкуп військовим.
- Якщо ви хочете купити штани жіночі, які б облягали тіло немов друга шкіра, то вибирайте легінси. Деякі з них ще й мають ефект, що стягує. Під них надягають подовжені туніки чи сукні. Класика поточного моменту жанру – чорні легінси, темно і світло зелені сукні до коліна, що доведеться до речі навесні.
- Ну, і насамкінець – прямий крій. Він не змінюється з плином часу, а тому відноситься до тієї горезвісної класики, яка завжди буде актуальною. Якщо формуєте базовий набір, обов'язково додавайте їх у кошик покупок.

Подіуми демонструють різноманітність моделей, способи обігравання їх особливостей. Але якщо вас не можна назвати натурою, що тонко відчуває стиль, то беріть жіночі штани без особливого декору і в монохромі. До них ви завжди з легкістю підберете тандем: верх може бути яскравішим, з принтами та прикрасами різного ступеня насиченості. Тим же, хто не готовий надіти каблук або, тим більше, шпильку, ми радимо звертатися до платформи з пробки: вони легкі, ноги не втомлюватимуться, а росту ви точно додасте.
Мода постійно змінюється, розвивається своїм індивідуальним напрямом. Завдяки цьому величезна кількість різних деталей чоловічого гардеробу була адаптована для носіння представницями прекрасної статі. Стандарти тенденцій змінювалися з життя жінок і чоловіків. Наприклад, штани раніше були виключно елементом, призначеним для чоловіків. Дівчата могли носити лише сукні та спідниці.
Цікава історія
Тільки у 19 столітті з'явилася ідея про те, що можуть існувати жіночі штани. Саме в цей час дівчата почали обстоювати право на носіння штанів. Перший аргумент стосувався раціональності, яка не повинна сковувати рухів, служити захистом від холоду, бути максимально комфортною та естетичною. З її допомогою можна було виконувати повсякденні побутові завдання.
У 1851 році американка Амелія Блумер у своєму журналі надрукувала інструкцію щодо пошиття цієї речі довжиною до щиколотки. Виріб гарантував більшу свободу рухів. Громадськість нерішуче сприйняла таку тезу, проте робота журналістки не була марною, адже надалі в Америці шаровари почали називати блумери на честь Амелії.
Враховуючи, що жінки в період Першої світової займалися важкою працею замість чоловіків, що пішли на фронт, носіння штанів перестало бути соромним. Жіночі штани стали офіційним предметом бажання, щоправда, все-таки вважалися тимчасовим заходом. Після закінчення війни все мало знову стати на свої місця.
У 1920 році Коко Шанель вирішила розробити даний елемент для представниць прекрасної статі. Він призначався для плавання на гондолах, був попередником широкого виробу, що відрізняється елегантністю та витонченістю. До переваг належала практичність, довговічність, максимальна якість, комфортне носіння, жіночність.
У фільмі 1932 року «Знамення хреста» Марлен Дітріх з'явилася в чорному костюмі та фетровому капелюсі. Кетрін Хепберн (головна актриса Голлівуду) вирішила не відставати від неї і регулярно з'являлася на публіці у штанах. Однак, жіночі штани ще тривалий час вважалися нестандартним одягом і не входили в офіційний гардероб.
У 1966 році Ів Сен Лоран здійснив суттєвий прорив у модних тенденціях. Він представив перший смокінг, розроблений спеціально для дівчат. Катрін Денев (французька актриса і близька подруга кутюр'є) не змогла встояти і відразу одяглася в цей костюм. Після цього почали носити Б'янка Джаггер, Лорен Бакал і Ліза Мінеллі. Новий директор Chanel впровадив виріб у моду в 1980. Він представив сучасну моду, що відповідає потребам та духу того часу.

Наприкінці 20 століття всі звикли до думки, що вбрання має право на існування. У наші дні ми зовсім про це не замислюємося, спокійно одягаємо на роботу штани жіночі, лосини, легінси, капрі, бриджі, джинси та інші деталі, які раніше носили виключно чоловіки.
Що цікавого
Пропонуємо до вашої уваги факти, які ви точно не знали:
- У середньовічній Європі лояльність не була такою високою як на Сході. Панночкам призначалися тільки спідниці, інакше на них чекала смерть на багатті.
- Першопрохідницями у плані шкарпетки стали феміністки. Міс Джекінс, яка вирізняє оригінальними луками, вирішила зробити свій кринолін коротшим, під низ одягла широкі турецькі шаровари і в такому вигляді вирушила на прогулянку.
- Через кілька років після винаходу велосипеда в 1970 році на громадський суд були представлені моделі, що називають «дамський велосипедний костюм».
- 1909 славився тим, що Наполеон відзначив указ щодо заборони на носіння такого вбрання. А в 1931 паризька влада хотіла вигнати Марлен Дітріх за те, що вона віддавала перевагу чоловічим смокінгам. Ів Сен-Лоран зміг узаконити модель, завдяки чому в ній можна було безперешкодно пересуватися вулицею.
- Коли одній дамі заборонили входити до розважального закладу, вона демонстративно зняла низ, залишившись лише у жакеті.
Річ пройшла складний шлях, однак, соціологічні експерименти показали, що представникам прекрасної статі більше подобатися, коли панночки одягаються в брючні смокінги, що підкреслюють вигідні сторони фігури. Вони акцентують увагу на струнких ніжках своєї власниці.
Правила догляду
Невеликі забруднення можна видаляти за допомогою господарського мила. Річ бажано прати окремо, попередньо застебнувши всі блискавки та кнопки. Оптимальна температура становить 30 градусів, але не вище. Рекомендуємо скористатися рідкими порошками. Щоб вони остаточно вимилися, додайте полоскання (можна навіть кілька циклів). Обіг барабана при віджиму не повинен перевищувати 400. Далі віджимання виконується вручну, скручувати не можна. Сушіть у горизонтальному положенні подалі від батареї та сонячних променів.