Стильні жіночі джинси за модою
Який би стиль ви не вважали за краще, а жіночі джинси все одно виявляться у вас через практичність і актуальність. Вони по праву вважаються класикою вуличної та повсякденної моди, а тому вибір надзвичайно широкий та різноманітний. Головних категорій цієї речі три:
- крій від коліна до низу,
- посадка,
- загальний силует.
Перший параметр визначає, якої форми буде низ: кліш, прямі, звужені. Другий аспект показує, як високо буде пояс. Якщо кілька років тому всі поголовно носили занижену посадку, то зараз все з точністю навпаки. Загальний силует передбачає ступінь облягання – від вільних до обтягуючих, немов друга шкіра.
Які жіночі джинси зараз у тренді?
Завдяки найширшому спектру варіантів на будь-який смак, ви вільні створювати образи будь-якої стилістичної спрямованості.
- Для романтичних осіб припасовані класичні блакитні та білі моделі. Вони чудово вписуються в пастельні аутфіти.
- Ідеальну фігуру підкреслять темно-сині скінні. Вони, безумовно, вдало поєднуються з будь-якою річчю з шафи: футболками, топами, кросівками, кедами, балетками.
- Клеш - цьогорічний хіт, повернувшись в оновленому форматі з небуття 80-90-х. Родзинку додасть взуття на товстому підборі, блузка а-ля часи хіпі та об'ємна сумка.
- Якщо кльош потрібно вписати в ділову цибулю, підберіть подовжений жакет темного, але насиченого кольору та сувору водолазку.
- Для створення гранж-сету рекомендуємо купити жіночі джинси у чорному чи сірому відтінку. Вони ідеальні для комбінації з шкірянками, спеціально розтягнутими светрами та аксесуарами з металу. Саме в навмисній грубуватості криється особлива сексуальність.
- Бойфренди практично у всіх колекціях кутюр'є прикрасилися розрізами та потертостями. Їхня унікальність полягає в однаково гарній сполучності як з кросівками, так і туфлями-човниками.
- Для холодної частини року є класичні звужені вироби в базовій палітрі. Варіацією на цю тему став індиго. До нього потрібні ботфорти, чоботи та півчобітки.
- Висока посадка відзначилася у всіх форматах крою, а тому до неї обов'язкова пара, що облягає: блакитні та сині сорочки, суворі кофти , лаконічні светри. У літній період беріть тонкий склад, до якого підійде біла футболка з написами, логотипами, стразами та аплікаціями

Цікавою родзинкою колекцій стало додавання на полиці джеггінсів: жіночі джинси у поєднанні з легінсами. Замість звичайних кнопок та змійки присутній поясний ремінь. Вони обтягують, а тому підійдуть лише струнким. Найчастіше мають на поверхні малюнок-імітацію кишень, швів та застібок. Багато хто оцінив практичність носіння за рахунок того, що вони легко заправляються у найвищі чоботи. Представлені у продажу величезним спектром відтінків: від звичних блакитних і спокійних до насичених, навіть тонів, що злегка кричать. Гармонійна комбінація виходить з туніками та топами нижче лінії стегон.
Для тих, хто втомився вирішувати проблему «що вдягнути», ми порадимо купити жіночі джинси в одному чи кількох фасонах. Ви завжди знайдете під них у гардеробі світлі сорочки, блузки, топи, майки. Обмежень немає, а головне – їх легко вписувати кожного сезону, змінюючи щільність основи пошиття та відповідні компаньйони. Щоб бути на відповідній хвилі, не втрачаючи жодного тренду, використовуйте великий каталог нашого магазину: ми додаємо новинки кожні 2-3 дні. Також користуйтеся акцією, що постійно діє, згідно з якою, при покупці двох і більше товарів одним чеком, ціна на кожен знижується з роздрібної до оптової.
Історія походження
У каталозі представлені різноманітні жіночі джинси. Вони комфортні, затишні, естетичні, довговічні, практичні. Не все в курсі історії їх походження, хоча вона досить цікава, почалася задовго до того, як штани здобули популярність ще в 50-х роках минулого століття.
Ще за часів середньовіччя торговці почали продавати джинсову тканину в Італії та Франції. Спочатку моделі шилися з вельветової тканини, що нагадує бавовну, вважалися виключно спецодягом для роботи. Ткачі намагалися переробити їх у комфортні варіанти, але матеріал був надто грубим, відповідним лише для практичних робочих комбінезонів. У XVII столітті їх носив лише робітничий клас, який не міг дозволити собі більш дорогі та зручні варіанти.>
Виробництво починається з середини XIX століття, коли з Німеччини до Нью-Йорка прибув Лівай Страус зі своїми братами для роботи в магазині з пошиття одягу. Через кілька років він відкрив свій магазин у самому Сан-Франциско. У цьому ж місті Лівай познайомився з кравцем на ім'я Джейкоб Девіс, який постійно купував у нього матеріал та розробляв ідею створення максимально комфортних та зручних штанів, здатних витримати навіть важку роботу та не розірватися. Вони вирішують стати партнерами та починають розробку проекту, яка полягала у посиленні кишень та застібок, використанні мідних заклепок, експериментах з різними матеріалами.
Після різних експериментів було ухвалено рішення зупинитися на тканині денім, який вироблявся у США. Початкові моделі були синього кольору, що пояснювався такою легендою: товар перевозився на кораблі, почався шторм, банки з фарбою розбилися та пофарбували штани. Щоб не викидати партію, було ухвалено рішення залишити все як є. Працівники моментально розкупили новинки, оцінивши його міцність та надійність. Інша версія наступна: Страус продавала роботягам полотняні вироби і для більшої привабливості почав фарбувати їх у синій колір. Вже після цього він познайомився з Девісом, і вони почали посилювати продукцію.
Історія та сучасність
Першою в жіночі джинси одяглася Жанна д'Арк. Цей факт згадувався під час інквізиційного процесу. Слідчі не змогли довести її зносини з Люцифером і участь у єресі. Вони вирішують сконцентрувати увагу на її носінні чоловічих штанів, що було зневагою до Церкви.
У 20-ті роки ХХ століття чоловічий стиль з'явився у гардеробі дівчат. Цей час припав на Першу світову, представницям прекрасної статі було незручно працювати у сукнях та спідницях. Носіння такого одягу за межами цеху все одно вважалося поганим тоном.
У 30-х р. були випущені жіночі джинси такими компаніями, як Lee та Levis. Щоправда, цей період припав на післявоєнне відродження, до моди знову увійшли сукні та спідниці, штани забули.
У Парижі про штани згадала Габріель Бонер Шанель у 1910 році. На той момент вона була абсолютно нікому не відомим модельєром. У 1930 році фон Штенберг у фільмі «Марокко» з'являється в чоловічому смокінгу. Після прогулянки в такому костюмі в 1932 році Марлен Дітріх поліція вручила заборону на його носіння в громадських місцях.
Особливу популярність жіночі джинси набули у 70-х рр. н. Вони були визнані як елемент гардеробу - приклад, який поєднується з різними видами одягу: білими блузками, різнокольоровими сорочками, різноманітними футболками. У нашому каталозі також можна знайти джинсові комбінезони, спідниці, сукні.
Правила використання
Підготовка до прання включає кілька етапів:
- Бажано вивчити інформацію на етикетці: вказана температура води, за якої можна прати, параметри сушіння, віджимання.
- Перегляньте річ на наявність будь-яких плям (при необхідності обробіть спеціальним засобом для чищення, залиште на 5-10 хвилин, після закладайте в пральну машину).
- Виріб стирається на виворот. Таким чином, ви захистите денім та фурнітуру.
Для прання використовуйте спеціальні екологічні засоби без додавання шкідливих компонентів, інакше жіночі джинси можуть зіпсуватися. Якщо після прання з'явився неприємний запах, запакуйте в мішечок, заморозьте (вб'ються шкідливі бактерії).