Лосини жіночі та їх види, особливості, правила вибору
Демісезонні та літні жіночі лосини становлять пару великої кількості комбінацій. Чоловіків приваблює цей елемент одягу за рахунок щільного облягання фігурою – це демонструє красу тіла без переходу у вульгарність. Вважаються універсальною річчю:
- носять у комплекті зі спортивними аутфітами,
- комбінують із яскравими ансамблями, створюючи колористичні весняні та літні образи,
- піддягають під штани, щоб утеплитися,
- створюють вечірні ансамблі – витончені, зухвалі, незабутні.
У продажу представлено кілька видів. З ними можна створити цікаві луки, які не схожі на ті, що формуються за допомогою звичних штанів.
З'ясовуємо, які вам потрібно купити жіночі лосини
Для кожного типу є своя пара легінсів (друга назва). Їх є кілька:
- Класичні знайомі нашим бабусям, і з моменту появи в них змінилися лише матеріали, ставши досконалішими.
- Джеггінси – поєднання з джинсами. Здалеку легко можна сплутати зі скінні-джинсами.
- Треггінси аналогічні попередньому варіанту, але є комбінацією з бриджами. Бувають різної густини.
- Підходять для занять у спортзалі або пробіжок. За рахунок щільного облягання та еластичності зручні при різких рухах, не сковуючи їх.
- Принти загальновідомі, але з ними треба бути обережнішими. Всім відомий жарт про леопардові принти та жінок з широкою кісткою. Не повторюйте цієї анекдотичної ситуації!
- Шкіряні є найстильнішими серед усіх варіантів. Спочатку робилися зі шкіри, але сьогодні переважно використовуються штучні аналоги.
- Вечірні моделі виготовляються з ажурних тканин. Якщо одягнені високі чоботи, їх легко переплутати з колготами. Але, на відміну від них, можна поєднувати з відкритими босоніжками – шкарпетки в них немає, тому вони виглядають гармонійно.
Враховуйте, що у повсякденних та вечірніх цибулях треба правильно вибрати та купити жіночі жіночі за довжиною. Щоб зробити ноги від вух, надягайте новинки, що доходять до кісточки. Не забудьте про взуття на високих підборах – так ви виглядатимете подібно до дівчини з обкладинки глянсового журналу.
Як вибрати лосини?
Щоб отримати максимальний результат тренування, потрібні відповідні інгредієнти. Рекомендуємо вибирати з основою з бавовни та додаванням еластану, що гарантує щільність облягання. Відмінно регулюються теплообмінні процеси, від спітнілого тіла відводиться надлишок вологи.
У продажу є вироби з плоскими швами – вони не натиратимуть. Як і у випадку з спортивними брюками, дивіться моделі на широкій гумці: вони зручніші в носінні, не стискають дихання.
>
Є особлива категорія цього одягу – компресійний. Вона зменшує втому м'язів, а сама форма створюється з урахуванням анатомічних особливостей людини. Але спеціалізовані вироби коштують дорожче за звичайні, і, якщо ви з'являєтеся в спортзалі лише зрідка, подібне придбання навряд чи має сенс. Свої функції успішно виконають звичайні жіночі лосини – їх матеріал пошиття достатній для непрофесійних тренувань. А завдяки великому спектру кольорів ви підберете новинку, що відповідає вашим уподобанням і органічно вписується в стильний спортивний костюм. І хоч у нас уже є у продажу готові комплекти, різноманітність ніколи не завадить.
Все найцікавіше
У наші дні такі легінси, що облягають, є базовим предметом гардеробу. Вперше лосини з'явилися на Дикому Заході і належали до предметів чоловічого гардеробу. До пояса вони кріпилися за допомогою спеціальних ремінців, відрізнялися оригінальністю та згодом перемістилися до Європи.
Легінси мали вигляд щільних панчох, які носилися окремо та кріпилися за допомогою застібок. У XV столітті їх нарешті здогадалися поєднати між собою. Таким чином, з'явилося щось схоже на сучасні варіації. У XVIII воно стало ультрамодним серед чоловіків, увійшло до складу офіцерського одягу.
Такі штани ідеально сиділи та повністю обтягували. Цього результату можна було досягти при застосуванні шкіри тварини, а точніше лося. Щоб сиділи, як влиті, їх одягали ще мокрими. Після висихання вони набували необхідної форми, облягали чоловічі ноги.
Відвоювання жінками
У середині XIX століття в моду входять жіночі жіночі лосини. Жінки прекрасної статі відвоювали їх у чоловіків. Для виготовлення використовувалися такі тканини, як льон чи шовк. Спочатку носилося під спідницями.
У 1959 році стало шитися з лайкри, яка вважалася синтетикою, вирізнялася підвищеною еластичністю та сексуальністю. Облягаючи штани швидко завоювали світ, чудово комбінуються з білими блузками, сорочками, светрами, джемперами, жакетами, піджаками тощо.
До переваг належить висока якість, тривалий експлуатаційний термін, практичність. Воно може бути утепленим і носиться в холодну пору року. Також представлені тонші моделі, призначені для романтичного побачення, дружньої зустрічі, занять спортом та навіть офісної роботи.
Забавні факти
Щоб вам було ще цікавіше читати цю статтю, ось кілька фактів про це вбрання:
- Лосини жіночі спочатку були чоловічими парадно-вихідними. Через те, що одягалися мокрими і сохли прямо на тілі, з'являлися роздратування, потертості, почервоніння.
- У німецькій мові мали назву «рейтузи», були предметом костюма жокейського (в наші дні це не змінилося).
- У 18-19 столітті вважалися частиною обмундирування офіцерського складу.
- За 100 років виріб знову в моді. Воно представлено в широкому асортименті, відрізняється різноманітністю палітри кольорів і кольорів. Наприклад, китайці випустили варіації з ефектом голених ніг.
За рахунок використання лайкри та спандексу ідеально сидить по фігурі, відмінно розтягується, не втрачає форму навіть після тривалого носіння. До переваг можна віднести стійкість до зношування та негативного впливу навколишніх факторів. Вам точно буде зручно та комфортно, адже ця річ абсолютно не сковує рухів.
Для виготовлення використовуються різні матеріали: бавовна, екошкіра, оксамит, поліамід та ін. Вони підкреслюють переваги фігури, роблять її стрункішою, сексуальнішою та привабливішою. У нас можна купити лосини з ефектом металік, різними візерунками та орнаментами, ажурними вставками, глянсові чи матові.
Особливості догляду
Підготовка складається з етапів:
- Сортування за кольором: світлі варіанти потрібно прати окремо від темних.
- Щоб мінімізувати наявність катишок, вивертайте навиворіт.
- Якщо сильно забруднились, бажано замочити (вода має бути теплою, але в жодному разі не гарячою). Проблемні місця потріть спеціальним засобом.
- Щоб тканина не пошкодилася, можна скористатися мішками для прання.
Також потрібно дотримуватися умов щодо прання в машинці. Наприклад, максимальна температура води має перевищувати 40 градусів. Використовуйте щадний, ручний або делікатний режим. Застосовуйте подвійне полоскання. Від віджиму краще відмовитись, щоб не пошкодити.
Якщо прання виконується вручну, рекомендації щодо температури такі самі. Використовувати можна лише порошки та мило, до складу яких не входять агресивні речовини. Терти по ширині не можна, віджинайте лише за довжиною. Полоскати можна у теплій воді. Віджимання є ніжним здавлюванням, інакше ви зіпсуєте покупку.
Сушіння здійснюється горизонтально на простирадлі або рушник (міняйте, якщо промокло). Вішати не можна, інакше з'являться заломи, складки та ін. Глажка виконується не гарячою, теплою праскою через марлю. Попередньо необхідно вивернути навиворіт. Вишивку, аплікації, наклейки, паєтки акуратно обходимо. Рекомендуємо звертати увагу на етикетки та ярлики, на них вказуються докладні правила догляду. Дотримування всіх правил дозволяє суттєво продовжити експлуатаційний термін, зберегти річ у первозданному стані навіть після активного носіння.