Косуха жіноча в байкерському і кежуал стилях
За стандартом, косуха жіноча завжди вкорочена, звужується донизу, плечі широкі, а застібка – діагональна. Вперше подібні вироби з'явилися в 1928 році, але належали не просто чоловічому світу, а й військовим. Використовувалася для мотоциклістів, тому до цих пір асоціюється з байкерами.
Вибираючи цей варіант, ви забезпечуєте себе стильним одягом для міжсезоння. Для пошиття активно використовують шкіру – натуральну, штучну. Рідше беруть замшу, бавовну, денім та велюр.
Джинсові
Цей матеріал універсальний тим, що поєднується з будь-якою тканиною – щільною або тонкою. Куртки косухи жіночі прикрашають:
- вишивкою,
- пайетками,
- камінням,
- круглими і квадратними ґудзиками,
- ланцюжками,
- аплікаціями,
- шипами,
- вставками.
Найцікавіше поєднання кількох способів декору. Вставки ж роблять зі шкіри, трикотажу, бавовни. Еко-шкіра сподобається екстравагантним дівчатам: епатажна, привертає погляд, коштує дешевше, ніж натуральна, і дозволяє змінювати одяг частіше.

Пальто
Так, крій буває і таким. Довжина доходить до середини стегна, присутній відкладний одно-, двобортний або стійка комір. Практична і зручна частина – капюшон, завдяки якому можна відмовитися від головного убору.
Для осені і весни досить купити косуху жіночу легку, на зиму шукайте вироби, в яких на підкладці є овчина. Прекрасно виглядає контраст чорної зовнішньої сторони і білої підкладки. Наявність шипів і заклепок надає будь-якому ансамблю бунтарський вигляд.
Короткі
Відносяться до традиційного прочитання. На манекені можуть виглядати грубувато, але в реальності прикрашає будь-яку дівчину, роблячи її візуально крихкою. Чималу роль відіграє наявність відкладного, двобортного коміра, одвороти на манжетах, металеві заклепки, застібки. Декор може розташовується в будь-якому місці, але частіше складає пару блискавці.
Не відмовляйтеся брати в пару сукні з шифону або мережива – вони прекрасно створюють контраст ніжності і брутальності.
Схема кольорів
Стандартні забарвлення, в яких можна косуху жіночу купити в нашому магазині:
- чорний,
- бежевий,
- коричневий,
- пісочний,
- сірий.
Якщо хочеться чогось незвичайного, у продажу представлені жовті, рожеві, зелені, сині. Шляхетності додає бордовий, який підходить як юним створінням, так і жінкам старше 35-ти років. Цей варіант, як і стильні червоні і бордові сукні, підкреслить шляхетність, а головне – легко складе пару будь-якої речі з вашого гардеробу, будь вона в діловому, повсякденному або вечірньому стилі.
Головним кольором, який створює святкову атмосферу, є білий. Він, нарівні з чорним, відноситься до класики, але не такий похмурий. Частіше використовується в гардеробі для міжсезоння, освіжаючи аут-фіт, роблячи його повітряним і легким.
Ще більш незвично виглядає використання металевого напилення. Хоч дизайнери експериментували з різними відтінками, але найбільш виграшними виявилися срібні і золоті косухи жіночі. До них не особливо потрібні аналогічні блискучі елементи, максимум – взуття (кеди чи кросівки з блискучою емблемою, нашивкою, аплікацією).
Якщо ви хочете завжди легко складати аут-фіти, вибирайте монохромні рішення. Більш складні в комбінації речі з декількома кольорами. Більше 3-х виглядає надмірно, і тільки наявність бездоганного смаку дозволяє створити гармонійну комбінацію.
Скористайтеся допомогою наших кваліфікованих менеджерів, щоб підібрати всі складові ансамблю в єдиному стилі. При покупці двох і більше товарів ви отримуєте знижку на всю покупку: ціна стає оптовою. Побачити, скільки ви заощадите, можна в картці товару: під роздрібною вартістю вказується оптова.