Весняна парка DN-235A850
Весняна парка Розмір: універсальний Тканина: замш- діагональ Підкладка діагонал..
1.400 грн
Опт 1.300 грнЗалиште номер вашого телефону і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Обов'язково перевірте правильність введеного Вами номера телефону!
Шановні жителі інших країн! Будь ласка, для зворотного зв'язку залишайте номера телефонів, підключення до Viber, а також свій e-mail адресу для зв'язку.
Весняна парка Розмір: універсальний Тканина: замш- діагональ Підкладка діагонал..
1.400 грн
Опт 1.300 грнКуртка аляска користується повагою серед усіх, хто змушений жити в умовах холоду. З моменту її появи на світ пройшло більше 60-ти років, але її популярність від цього не зменшилась. І це – найкраще підтвердження того, що вона вийшла за межі звичайної моди та часу, ставши важливою частиною зимового гардеробу.
Історія куртки аляски почалася в 50-ті роки минулого століття. Початок їй поклали військові, що шукали спосіб протистояти надзвичайно низьким температурам, високій вологості, вітру та опадам. Не дивно, що інженери (а саме вони, а не дизайнери створювали цю модель), звернулися до досвіду північних народів, які виживали в подібних умовах задовго до появи сучасних технологій.
Ескімоси носили особливий верхній одяг – парку, влаштовану так, щоб захистити власника від морозів до -70оС. Вона не пропускала вологу завдяки пропитці риб'ячим жиром. Нижній край доходив до колін, а капюшон був дуже глибоким. Саме вона стала прототипом для розробки удосконаленої моделі.
Військові пішли шляхом об'єднання досвіду ескімосів та існуючих на той час технологій у галузі теплоізоляційних матеріалів. Так з'явилась модель N-3B і N-2B. Спочатку в неї одягалися лише пілоти та обслуговуючий персонал баз, які працювали в умовах екстремального холоду. Зовнішній шар був виготовлений з зеленого нейлону Du-Pont, а утеплювачем служила натуральна шерсть. Пізніше підкладку замінили на поліефірну вату, що зменшило її вагу та покращило збереження тепла. Ще пізніше доопрацювали тканину зовнішнього шару, додавши до нейлону бавовну.
До сьогоднішнього дня багато коротких і довгих парок зберегли автентичний елемент тих часів: оранжеву підкладку. Це виконувало сигнальну функцію: пілот катапультувався, і його було легко знайти рятувальникам за яскравим кольоровим плямою на снігу.
Пік популярності серед пересічних громадян припав на 70-80-ті роки: виріб полюбився молоді легкістю та простотою, за якими ховався високий рівень комфорту. Нова хвиля інтересу припала на наш час через повернення на подіуми мілітарі стилю. Цей одяг ідеально вписується в поточний модний концепт, оскільки має 100% мілітарі минуле.
Базовий фасон не міг залишатись незмінним відразу після того, як до нього дісталися всюдисущі дизайнери. Класичні рішення ніхто не скасував, але з'явилися нововведення, які цілком доцільні в межах міста – тут немає таких низьких температур, а тому дотримуватись технологічних особливостей один до одного не потрібно.
Загальне захоплення варіантами, що роблять фігуру стрункішою, призвело до того, що ви легко можете купити куртку Аляска, що повторює анатомічні особливості фігури. У продажу є вироби, розраховані як на високий ріст, так і низький.
Куртка Alaska починала «кар'єру» з льотних частин США, пройшла довгий шлях до модних подіумів, затрималась там і значно змінилася за кілька десятиліть. Що з цього вийшло – дивіться в каталозі Ла Луна.